(044) 492 60 70
0 (800) 30 60 70
Дієтична харчова добавка БАД Ессенціалкосплекс 60 капсул по 0,5 г Екосвіт Код 100734
  • Дієтична харчова добавка БАД  Ессенціалкосплекс 60 капсул по 0,5 г Екосвіт
в наявності
  • 239 грн
Дієтична харчова добавка БАД Ессенціалкосплекс 60 капсул по 0,5 г Екосвіт
«Ессенціалкомплекс» є новітнім кроком у виробництві дієтичних добавок: в одній формулі вдалося з'єднати чотири найважливіші для здоров'я речовини різної структури, які в комплексі володіють системним оздоровлюючим, захисним, взаємодоповнюючим ефектом. Препарат здатний профілактувати та полегшувати больові відчуття при багатьох поширених захворювань печінки.
Спосіб застосування: дорослим та дітям від 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2-3 рази на рік.

Склад: Жир печінки акули; дигідрокверцетин; Вітамін Е; Селексен.
Жир печінки акули, який є незамінним компонентом «Ессенціалкомплекс» містить в собі не тільки Омега-3 ПНЖК, а також вітаміни А, Е, Д та сквален. Сквален – проміжний продукт обміну холестерину. Споживання сквалену сприяє екскреції холестерину через шлунково-кишковий тракт, що призводить до зниження рівня загального холестерину в крові.
Дигідрокверцетин - потужний природний капіллярпротектор і антиоксидант. Застосовуються в якості дієтичної харчової добавки для комбінованої профілактики при захворюваннях печінки і інтоксикаціях.
Селен (селексен) - біологічно активний мікроелемент, що входить до складу ряду гормонів і ферментів і пов'язаний таким чином з діяльністю всіх органів, тканин і систем. Його наявність в організмі поряд з іншими мікроелементами необхідно для підтримки нормального функціонування організму. Селен разом з вітаміном Е входить до складу фактора, що запобігає некротичні процеси в клітинах організму. Селен бере участь в процесах відтворення, розвитку молодого організму і старінні людини, а отже, багато в чому впливає на тривалість його життя.
Сама назва «токоферол» (вітамін Е) походить від грецьких слів tos - «діти» і pheros - «народження», що говорить про особливу важливість цього вітаміну для репродуктивної системи. Він має антиоксидантну активність, часто використовується при захворюваннях печінки (гепатити, цироз), підшлункової залози, кишечника.

Загальні властивості:
- нормалізує діяльність печінки;
- сприятливо впливає на обмін речовин;
- забезпечує стійкість до шкідливих впливів на печінку; і підвищення загального тонусу організму.
- сприяє підвищенню загального тонусу організму;
- нормалізує функціональні показники імунної системи.

Лікує:
 - хвороби печінки (жировий гепатоз, що виник на тлі ожиріння, цукрового діабету, алкогольної хвороби, цироз печінки), стеатоз підшлункової залози, хронічні панкреатити, жовчнокам'яна хвороба;
 - хронічні коліти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрити, дисбактеріоз.
 - зменшення синтезу і секреції в циркуляцію загального холестерину і його ефірів гепатоцитами;

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.
Відгуки
Відгуки: 0, Оцінка: 0.00
Залишити відгук