(044) 492 60 70
0 (800) 30 60 70
Гель для опорно-рухового апарату «Диклофіт»* Код 100824
  • Гель для опорно-рухового апарату «Диклофіт»*
в наявності
  • 89 грн
Гель для опорно-рухового апарату «Диклофіт»*

Швидко полегшує спонтанний біль, біль при русі.

Зменшує запальний набряк на місці травми.

Знижує інтенсивність запальних процесів.

Сприяє регенерації суглобної тканини.

75 мл

*Не є лікарським засобом.

 

Диклофіт гель має сильну аналгетичну дію при помірному та сильному болю неревматичного характеру. При запальних процесах, що виникають після операцій і травм,

 

Склад: вода, натрію диклофенак, гліцерин, екстракт шабельника, екстракт золотого вуса, диметилсульфоксид, карбомер, ТЕА, олія евкаліпта, метилпарабен, пропілпарабен, 2-бромо-2-нітропропан-1,3-діол.

 

Диклофенак натрію має виражену знеболювальну дію при помірному та сильному болю не ревматичного характеру. При запальних процесах, що виникають після операцій і травм, швидко полегшує спонтанний біль, біль при русі, зменшує запальний набряк на місці рани.

Шабельник болотний завдяки своїй унікальній здатності відновлювати структуру хрящової тканини і розчиняти відкладення солей є найефективнішим народним засобом від артритів і артрозу.

Димексид чинить місцево анестезуючу, знеболювальну та протимікробну дію; має помірну фібринолітичної активністю. Проникає через шкіру, слизові, оболонку мікробних клітин (підвищує їх чутливість до антибіотиків) і ін. Біологічні мембрани, підвищує їх проникність для лікарських засобів.

Властивості гелю:

болезаспокійливий;

протизапальний;

суглобопротекторний;

протинабряковий.

Спосіб застосування: Достатню кількість крем-гелю нанести на хворобливу ділянку, акуратно масажувати до повноті вбирання 2-4 рази на добу. Тривалість застосування залежить від інтенсивності проявів. При необхідності курс можна повторити 3-4 рази на рік. З профілактичною метою наносити I -2 рази в день протягом усього періоду навантажень.

Протипоказання: Не застосовувати в разі індивідуальної непереносимості компонентів крем-гелю.

Виготовлено: ТОВ «Кортес», м. Дніпропетровськ, Україна 

Відгуки
Відгуки: 0, Оцінка: 0.00
Залишити відгук