(044) 492 60 70
0 (800) 30 60 70
Гель «Бджолина отрута з бодягою» Код 100729
  • Гель «Бджолина отрута з бодягою»
в наявності
  • 94 грн
Гель «Бджолина отрута з бодягою»

Ефективний засіб при різних захворюваннях суглобів и хребта.

Володіє вираженою болезаспокійливою, протизапальною та зігріваючою діями.

Відновлює мікроциркуляцію крові, зменшує сольові відкладення.

Об’єм: 75 мл


Особливо рекомендується при артритах і остеохондрозі. Активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, сприяє послабленню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі.
  Дія гелю обумовлена наявністю природних компонентів, таких як: бджолина отрута, бадяга, ромашка і арніка.
  Бджолина отрута - високоактивне біологічне з'єднання, є одним з найбільш дієвих засобів при лікуванні захворювань суглобів і хребта. Проникаючи всередину суглобової сумки і міжхребетних хрящових дисків, бджолина отрута активізує мікроциркуляцію, постачає біологічно активні речовини, гальмує розвиток дегенеративних процесів в суглобах і хребті. Бджолина отрута має складний хімічний склад. Він містить білкові речовини(серед них ряд ферментів) : пептиди, амінокислоти, біогенні аміни(гістамін, дофамін, норадреналін), ацетілхолін, ліпіди(жири і стерини), зольні елементи(мінеральні речовини), цукор(глюкозу і фруктозу), нуклеїнову, ортофосфорную, соляну кислоти і інші речовини. Серед високоактивних компонентів бджолиної отрути важливе місце займає група пептидів.
  Завдяки ним бджолина отрута має протизапальну і протимікробну дії. Ці дії обумовлені, передусім, пептидом мелитином, чим пояснюється ефективність застосування бджолиної отрути як протизапального засобу, найбільш ефективного при ревматизмі і поліартритах. Пептид адолапин - єдиний з усіх компонентів бджолиної отрути, яка має болезаспокійливу дію, перешкоджає агрегації(склеюванню) еритроцитів крові, а, отже, бере участь в попередженні і лікуванні тромбозу судин.
  Бодяга сприяє активізації поверхневого кровопостачання, послабленню місцевого болю на уражених ділянках. 
  Ромашка надає  протизапальну, антисептичну і болезаспокійливу дії. 
  Арніка допомогає  при лікуванні ударів, синців, опіків і обморожень.
  Властивості гелю " Бджолина отрута з бодягою". Гель активізує кровообіг в області хребта, уражених суглобів, покращує живлення суглобового хряща; надає протизапальну дію; покращує рухливість і функціонування уражених суглобів. Бджолина отрута впливає на найдрібніші закінчення нервів, розташованих в шкірному покриві тіла; звідси роздратування передається в центральну нервову систему і таким чином стимулює кровообіг і обмін речовин. Це, у свою чергу, дозволяє організму відновити нормальні функції тканин. При цьому помітно знижується рівень холестерину, покращується робота кісткового мозку по збільшенню утворення еритроцитів і вмісту в них гемоглобіну, знижується згортання крові; збільшується кількість імуноглобулінів, поновлюється нормальна збудливість нервів і м'язів.
  Гель рекомендується застосовувати при:
-ревматизмі, артритах і поліартритах;
-остеохондрозі хребта;

-невралгіях, ішіасі, подагрі і колінних захворюваннях

 

Спосіб застосування : нанести тонким шаром на шкіру, втирати впродовж 2-3 хвилин 2-3 рази в день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати попадання гелю в очі і інші слизові оболонки.
Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку обв'язати вовняною тканиною. Курс 2-4 тижні.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Слід дотримуватися обережності, особливо при застосуванні дітьми і людьми похилого віку. Не призначають при підвищеній чутливості організму до бджолиної отрути, при важких інфекційних захворюваннях, сепсисі і вагітності. При появі алергічних реакцій припинити застосування гелю і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання : зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20С.

Термін придатності : 24 місяці від дати виготовлення.

Виробник: Україна, м. Дніпропетровськ, «БАД •ЛЕК • КОСМЕТ»

Відгуки
Відгуки: 0, Оцінка: 0.00
Залишити відгук