(044) 492 60 70
0 (800) 30 60 70
Бальзам «Золота зірочка»* Код 100385
  • Бальзам «Золота зірочка»*
в наявності
  • 36 грн
Бальзам «Золота зірочка»*

Має протизапальні, місцево зігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості.

Розширює капіляри, покращуючи кровопостачання.

Послаблює запальні процеси, знижує больові відчуття.

Покращує самопочуття при грипі, застудних захворюваннях.

Вага: 3,5 г

 

Склад:1 мг бальзаму містить камфори 218,75 мг, ментолу 112,5 мг, олії м’ятної 75 мг, олії евкаліптової 105 мг, олії гвоздичної 50 мг, олії кориці 10 мг; допоміжні речовини:парафін, віск білий, вазелін, ланолін, олія парафінова.

Показання для застосування.Попередження та лікування симптомів грипу, простудних захворювань (нежить, риніт, синусит), захитування, загострення захворювань опорно-рухового апарату (хронічні артрити, артрозо-артрити, спондиліт), при больовому синдромі будь-якого походження (у тому числі при головному болю), при гематомах, вивихах, незначних запаленнях шкіри, укусах комах (для усунення місцевого запалення шкіри, болю та свербежу).

Спосіб застосування та дози.Препарат застосовують зовнішньо, місцево і для назальної інгаляції. При місцевому застосуванні препарат наносять тонким шаром на шкіру 3 - 4 рази на добу або частіше (у разі необхідності). При головному болю, запамороченнях, простуді, грипі, захитуванні необхідно втирати бальзам у скроні, потилицю та ніздрі; при гематомах, вивихах, артриті, укусах комарів та комах, а також при запаленнях шкіри бальзам необхідно нанести на місце укусу, запалення чи болю та трохи втерти. При проведенні назальної інгаляції при ринітах, синуситах, простуді, нежиті, грипі необхідно незначну кількість бальзаму розчинити в гарячій воді та вдихати. Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігу захворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом та чутливості до препарату.

Умови та термін зберігання.Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці у щільно закритих металевих коробочках при температурі 15 - 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Відгуки
Відгуки: 0, Оцінка: 0.00
Залишити відгук