(044) 492 60 70
0 (800) 30 60 70
БАД "Бурштинова кислота" 40таб. ЕЛІТ-ФАРМ Код 100373
  • БАД "Бурштинова кислота" 40таб. ЕЛІТ-ФАРМ
На замовлення
  • 83 грн
БАД "Бурштинова кислота" 40таб. ЕЛІТ-ФАРМ

Природний антиоксидант:

Для молодості клітин.
Для покращення клітинного дихання, «омолодження» клітин
Для загально зміцнення організму при перевтомі.
Для підтримки серцево-судинної системи.
Для протидії впливу шкідливих речовин, в тому числі — алкоголю.

Виробник: ТОВ «Еліт-фарм», м. Дніпропетровськ, Україна

Дозування: приймати по 2 таблетці 3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Термін вживання: тривалість застосування 4 тижні, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.
Не є лікарським засобом.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.
Зберігання: зберігати в сухому місці при температурі не більше 250С, в недоступних для дітей місцях.
Термін придатності: 24 місяці.

Універсальний учасник енергетичного і пластичного обміну клітини
Бурштинова кислота - це природна речовина, яка присутня в організмі, виробляється їм. Вона є універсальним проміжним метаболітом, який утворюється при взаємоперетворюванні вуглеводів, білків і жирів в рослинних і тваринних клітинах.
Перетворення бурштинової кислоти в організмі пов'язане з виробленням енергії, необхідної для забезпечення життєдіяльності. При зростанні навантаження на будь-яку з систем організму, підтримка її роботи забезпечується переважно за рахунок окислення бурштинової кислоти. Потужність системи енерговироблення, яка використовує бурштинову кислоту, в сотні разів перевищує всі інші системи енергоутворення організму.
В основі дії бурштинової кислоти та її сполук лежить модифікуючий вплив на процеси тканинного метаболізму - клітинне дихання, іонний транспорт, синтез білків. При цьому амплітуда та спрямованість модифікацій залежать від початкового функціонального стану тканин, а її кінцевий результат виражається в оптимізації параметрів їх функціонування.
Ця органічна кислота - універсальний учасник енерге-тичного і пластичного обміну клітини. Бере участь у синтезі інших органічних кислот і амінокислот, азотистих основ і пігментів, а також, в одній з форм фотосинтезу. Як компо-нент біологічно активних добавок і лік бурштинова кислота приваблива своєю унікальною роллю в енергетичному обміні клітин. Особливість її окислювання до фумарової кислоти - у відносній незалежності реакції від того, наскільки клітина отруєна органічними сполуками, також підлягає негайному окислюванню - алкоголем і самим токсичним продуктом його неповного розпаду - ацеталь-дегідом.
Бурштинова кислота в боротьбі зі старістю.
З віком, окрім інших порушень, клітини організму почина-ють втрачати здатність до вироблення енергії. Як наслідок, організму її не вистачає для нормального забезпечення багатьох функцій, а це призводить до зів'янення організму та швидкого старіння. Сполука, яка дає енергію, - це АТФ (аденозинтрифосфат). Бурштинова кислота якраз і сприяє виробленню АТФ. Як наслідок, бурштинова кислота є могутнім стимулятором вироблення енергії та стимулято-ром багатьох функцій організму, має виняткову відновну потужність.
Бурштинова кислота має антиоксидантні властивості та знешкоджує вільні радикали.
В процесі життєдіяльності організму утворюються агресивні форми кисню, які окислюють або руйнують клітини, викликаючи хвороби (рак, інфаркт, і т.п.), старіння та смерть. Бурштинова кислота здатна ефективно знешкоджувати вільні радикали.
Ефект Бурштинової кислоти при мастопатії, кістах, міомах, багатьох інших пухлинах, зокрема злоякісних, а також зобі, пов'язаний з гальмуванням патологічного клітинного поділу, завдяки чому пухлина перетворюється просто на скупчення відмерлих клітин і поступово розсмоктується.
При порушеннях функцій суглобів Бурштинова кислота відновлює місцевий кровообіг, завдяки чому виводятьсясолі. Крім того, вона гальмує запальні процеси.
Подібна картина має місце і при варикозному розширенні вен: зняття запалення, відновлення роботи венозних клапанів, нормалізація кровонаповнення вен і відтік крові з них в результаті вени "спадають" і варикоз припиняється.
Протизапальна дія Бурштинової кислоти спостерігається при бронхітах, астмі, тонзилітах, а також при пієлонефриті, гепатозі та навіть цирозі печінки. Крім того, Бурштинова кислота допомагає при жовчно і сечокам'яній хворобах, підсилюючи виділення солей, розбиваючи камені та сприяючи дренажу печінки.
Також БАД “Бурштинова кислота” може використовуватися як допоміжний засіб до дієтичного харчування при серцевосудинних недугах, порушенні мозкового кровообігу, для посилення секреції шлункового соку, як протиотрута при отруєннях миш'яком, свинцем, ртуттю, а також алкоголем.
Бурштинова кислота - це дієтичний продукт для живої клітини, отруєної алкоголем.
Людям, що займаються спортом, Бурштинова кислота допомагає швидше й легше пристосовуватися до зрос-таючих фізичних навантажень, зняти больові відчуття в перетружених м'язах. Перед змаганням Бурштинова кислота допомагає спортсменам мобілізувати свої сили, запобігти нервовому зриву. Після змагань не спостерігається виснаження та пригніченості, а відміна Бурштинової кислоти не знижує потенційних можливостей спортсмена.
В поєднанні з Бурштиновою кислотою Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь в обмінних процесах як переносник кисню.
Вітамін С стимулює процеси синтезу преколагену, перетворюючи його на колаген. Завдяки цьому він сприяє підтримці нормальної проникності капілярів, збереженню цілісності опорних тканин (фіброзної, хрящової та кісткової) Дефіцит вітаміну С в організмі веде до зниження регене-ративних процесів. Встановлено, що вітамін С має прямий вплив на швидкість синтезу ДНК клітинного ядра, підвищує резистентність організму до інфекції.
В БАД «Бурштинова кислота» застосовується така доза й таке поєднання Бурштинової кислоти з Аскорбіновою кислотою, які оптимальним чином відтворюють природні реакції мобілізації енергетичного обміну, які закріплені в процесі природного відбору.
Нешкідливість біодобавки «Бурштинова кислота», її здатність надавати позитивний ефект навіть при вельми низьких дозуваннях, а також підвищувати живильну цінність харчових речовин і підсилювати дію лікарських препаратів роблять її дуже цінною харчовою добавкою, яка сприяє нормалізації стану організму, саморегуляції його функцій, прискоренню одужання та підтримці оптимального режиму функціонування в живій системі.

Відгуки
Відгуки: 0, Оцінка: 0.00
Залишити відгук