(044) 492 60 70
0 (800) 30 60 70
Крем-бальзам для суглобів «Акулячий хрящ» Код 100516
  • Крем-бальзам для суглобів «Акулячий хрящ»
в наявності
  • 119 грн
Крем-бальзам для суглобів «Акулячий хрящ»

Покращує рухливість суглобів та якість синовіальної рідини.

Містить витяжку плавника акули, яка сприяє швидкому природному відновленню хряща.

Виводить солі із суглобів, і повністю відновлює їх структуру.

100 мл

*Не є лікарським засобом

Крем бальзам "Акулячий хрящ" містить витяжку плавника акули, яка супроводжує швидкому природному відновленню хряща. У акулячому хрящі виявлені мінерали: кальцій, фосфор і цинк, що сприяють лікуванню остеопорозу; протизапальні компоненти: макропротеін- речовина, що сприяють відновленню тканин, органів, і імунної системи. В акулячих хрящах міститься найбільша різноманіття форм хондроітінсульфатов в порівнянні з хрящами хребетних і інших риб, що і визначає їх велику корисність для суглобів, також виявлено вміст особливого білка еластоідіна, який добре перетравлюється шлунковим соком людини і потім використовується як будівельний матеріал для побудови хрящової тканини нашого організму. 

Позитивно впливає на хребет, суглоби, зв'язки, і хрящову тканину, знижуючи запалення і зменшуючи набряклість.

Цілющі властивості крем бальзаму Акулячий хрящ: Хондроїтину сульфат акулячого хряща запобігає від передчасного руйнування і стимулює утворення хряща, а також сприяє відкладенню кальцію в кістках. Зберігає воду в глибині хряща у вигляді водних порожнин. Мікропростори, так звані водні подушки, утворюють хорошу амортизацію і поглинають удари, підвищуючи міцність з'єднання тканин. Глюкозаміну сульфат у складі акулячого хряща забезпечує будівельний матеріал для утворення нового хряща - захисної прокладки в суглобах, яка зношується при артрозі і підвищених назрузках на суглоби. Глюкозаміну сульфат сприяє регенерації пошкодженої хрящової тканини, зменшує біль і набряки. Куркумін в акулячому хрящі є потужним протизапальним засобом, природним антибіотиком, імуномодулятором. Він ефективний при запаленні суглобів і внутрішніх органів. Куркумін приносить полегшення запалених тканинам, він незамінний як союзник при боротьбі з артритом та іншими запальними захворюваннями.

Показання до застосування крем бальзаму Акулячий хрящ: Запальні та дегенеративно-дистрофічні захворювання периферичних суглобів і хребта (остеоартроз, остеохондроз, спондилоартроз та ін.), Остеопороз, остеопатія і хондропатії, хондромаляція, пародонтопатії; для профілактики в комплексом лікуванні ушкоджень суглобів і зв'язок внаслідок фізичних перенавантажень (у тому числі спортивних травм).

Рекомендації до застосування крем бальзаму Акулячий хрящ: для профілактики захворювань опорно-рухового апарату; для забезпечення живлячої підтримки суглобів, зв'язок, хрящової і м'язової тканин; для підвищення якості синовіальної рідини; при запальних процесах в суглобах і хребті; для виведення солей з суглобів, зміцнення зв'язок; з метою зменшення болю і набряків; як додаткових джерело кальцію і фосфору; для відновлення хрящових поверхонь суглобів, суглобової сумки; для прискорення відновного періоду після травм і операцій на опорно-руховому апараті. 

Спосіб застосування акулячий хрящ крем бальзаму для суглобів: Невелику кількість крему нанести на пошкоджене місце і втирати протягом 2-3 хвилин до повного його вбирання. Процедуру повторюють 2-3 рази на день. Курс застосування в середньому становить не менше 3 тижнів, при хронічних захворюваннях може бути продовжений до декількох місяців.

Протипоказання до застосування акулячий хрящ крем бальзаму для суглобів: Не наносити на ушкоджену поверхню шкіри і при алергії на компоненти крему. При ознаках алергії на компоненти крему перервати застосування.

Склад крем-бальзаму Акулячий хрящ: вода, моностеарат гліцерину, глюкозамін гідрохлорид, хондроїтину сульфат, екстракт куркуми, вазелін, стеаринова кислота, кукурудзяна олія, церафіл-230, камфора, Теа, карбопол, консервант.

Виробник: ТОВ «Осіріс» м.Дніпропетровськ, Україна

Відгуки
Відгуки: 0, Оцінка: 0.00
Залишити відгук